Oszustwa wyborcze

861 x

Oszukańcze metody wyborcze sztabu Kaczyńskiego

Przede wszystkim – biorąc przykład z Prezesa partii o szumnej i fałszywej nazwie nazwie Prawo i Sprawiedliwość – pracownicy Sztabu oszukują i kłamią. Wszystkich. Samych siebie, przeciwników i zwolenników. Nie jestem politykiem, więc zajmę się własnym podwórkiem: Wyborcza.Gazetka.EU – choć niewielka, ale również stała się obiektem fałszowania danych przez PiS.

Fragment statystyk odwiedzin Wyborczej.Gazetki.EU


Uważni czytelnicy zauważyli zapewne, że kilka dni temu zniknęła ankieta rankingowa. Przez kilka tygodni dość wiernie odzwierciedlała internetową koniunkturę (1. Komorowski, 2. Mikke, 3. Kaczyński, etc.), aż do chwili, gdy nagle okazało się, że witryna zyskała ogromną popularność w kręgach sympatyków PiS. Statystyki odwiedzin zaczęły notować nie tylko spory wzrost odwiedzin ze strony http://sympatycypis.pl/forum, ale również radykalną zmianę wyników naszej ankiety. Kaczyński pojawił się na 1. miejscu, jednak łatwo było stwierdzić, skąd wzięła się ta zmiana.

Sympatycy PiS zwołują się do ciągłego głosowania w sondach internetowych


Dostęp do forum sympatyków PiS można uzyskać dopiero po zarejestrowaniu się i zalogowaniu. Poprosiliśmy o to znajomego zwolennika PiS. Nasz znajomy od piątku już nie jest zwolennikiem PiS. Tyle nienawiści i jadu, ile wyczytał na stronach wymienionego forum ostatecznie go zniechęciły.
Naprawdę bardzo się zdziwił, kiedy znaleźliśmy tak ewidentne namawianie do fałszowania sieciowych ankiet wyborczych. Zobaczyliśmy, że niejaki „makumba” (chyba robi za Murzyna… ale każdy by się wstydził podpisać pod tym, co on robi) publikuje zestawienie ankiet, aby ułatwić klikanie swoim koleżankom i kolegom. Zresztą również ci byli mu wdzięczni i nie widzą w takiej metodzie niczego nieetycznego. Do nich zwraca się wcześniej wymieniony wyżej Afrykańczyk:

Robiac przeglad sondaz teraz w wielu z nich Jaroslaw Kaczynski jest gora. Wygranie starcia w internecie jest bardzo istotne gdyz zadaje klam twierdzeniu ze PiS popieraja ludzie „nienowoczesni”, „niewyksztalceni”, „zasciankowi” itp Popatrzmy na http://jaroslawkaczynski.info/aktualnosci/artykul/a,44 ile tu jest osob z tytulami naukowymi, tyle ze ta informacja jest przemilczywana …. w sondazach online mozna wziasc sprawy w swoje palce doslownie 🙂


(tekst – a właściwie bełkot – oryginalny).
Jego kolega Janek podaje rady praktyczne:

janek338 [2010-05-20 14:54 – Postów: 779]
Ja w swojej przeglądarce stworzyłem folder „sondaże”. Mam w tej chwili 6 sondaży:
(…)
Każdego ranka zaczynam od zagłosowania we wszystkich sondażach. Od razu czuję się pogodniejszy i weselszy.
Polecam !!!


Piszę o tym, ponieważ witrynę Wyborcza.Gazetka.eu sygnuję własnym imieniem i nazwiskiem. Prezentuję na niej własne poglądy polityczne oraz własne obserwacje. To tylko niewielka stronka z niewielkim ruchem kilkuset osób dziennie, a jednak okazała się zagrożeniem dla „sympatyków” PiS – choć powinno się ich określać mianem fanatyków.
Niniejszym wyrażam również obawę, że ten fanatyzm w połączeniu z oszukańczymi metodami – może zdominować wahających się, niepewnych lub niedoinformowanych wyborców.

Dodaj coś od siebie

Trzeba się zalogować, żeby komentować.

Ebuki.EU
audio + e-book
e-sklep i wydawnictwo
Lipiec 2019
P W Ś C P S N
« Gru    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031